محل تبلیغات شما
میگه غیرت این اداها نیست به خدا دختر جون . میگه این که رابطه تو با خدای خودت چطوره چیزیه که به تو ربط داره .

میگم یارو توی یه بحث یه روز من رو تحریم کرد چون به عدل خداش شک داشتم

میگه این رو میگم برای بار آخر غیرت لباس سیاه پوشیدن و ریش نزدن و اندازه مانتو و روسری رو چک کردن نیست غیرت اینه که مواظب باشی حال عزیزت خوش باشه!

میگم من با تو فرق دارم من نمیخوام هیچ چیز رو توی وجودم تغییر بدم . نمی خوام یه روز یکی مجبورم کنه یه لیست تعهد بدم که این هایی که من هستم نقش بازی کردن نیست خودمم

میگه من همینو میخوام میگه من بدجنسم . برای تمام خباثت های اون فرد از خدا متشکرم . اگه اون خبیث نبود الان تو اینجا نبودی فقط کاش قدرت داشتم سیاهی های خاطراتت رو از بین ببرم

میگم من اون خاطرات رو فراموش نمی کنم نمی تونم فراموش کنم نه بخاطر موجودی که توی اون خاطرات بوده بخاطر خودم بخاطر اینکه یادم بمونه 4 سال زندگی به خودم بدهکارم 4 سال آرامش به خودم بدهکارم . 4 سال خوشبختی به خودم بدهکارم یادم نمیره این ها رو تا همیشه بیشترین تلاشم رو بکنم که خوشحال باشم تا تلخی شکنجه هایی که به خودم دادم رو از بین ببرم

میگه ناراحتی ؟!

میگم برای روزهای سوخته شده زندگیم آره .

میگه ناراحتم برای اینکه چرا زودتر از اون سال های سیاه ندیدمت ندیدمت که از همون روز مراقبت باشم که کسی اذیتت نکنه .

میگم چرا؟

میگه آخه دوست دارم دختر کوچولو

میگم آخه دوست دارم آقای عزیز

میگه انتظار می کشیدم ....

آخه دوست دارم آقای عزیز ....

من و حماسه طوفانی ...

رو ,میگه ,میگم ,اون ,سال ,تو ,به خودم ,خودم بدهکارم ,آخه دوست ,دوست دارم ,4 سال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها